Corporate Events

The difference in making an event truly unforgettable is in the details. Corporate Events require painstaking work. Besides the destination selection,. Bright Tourism and Organization Incentive HouseIt offers Holistic Meeting and Service management for incentive programs, product launches, sales and marketing meetings, conferences, and more.

It offers various services such as accommodation and registration, individual and group air and ground transportation, logistics, Technical stage production, exhibition management, equipment supply, budget planning and event management.

Bright Tourism and Organization facilitates the meeting planning process by managing the time-consuming task of researching, communicating and evaluating venues for your organization's events in your Meeting, Purchasing and Destination Selection. Bright Turizm receives special offers from Hotels and Venues and manages the entire destination selection process for you.

Get a offer now for your Corporate Events

Almanya Berlin ama paris ve londra toplantı için uygundur. Fuar için Frankfurt, Barcelona fakat Moskova da önemlidir. Fuar katılımcıları farklıdır lakin iyidir. Toplantı kongre seminer yalnız simultane önemlidir. Kongre yapmak zordur ancak doğru kongreler dünya ya bilgi yayar. İspanya üstelik bayi toplantısı için iyi bir destinasyondur. Oysa bilgi paylaşımı toplantı kongre seminerlerin asıl amacıdır. Aynı zamanda Turizm i hareketlendirir. Daha çok ucuz uçak bileti olmasını sağlar. Bu nedenle hareket iyidir. Böylelikle dünya turizmi gelişir.

Başka bir deyişle kurumsal etkinlikler doğru yapılmalıdır. Bundan dolayı kurumsal etkinlikler önem taşır. Bunun yanında seyahat acentası etkinlik şirketi çalışır. Bununla birlikte medikal toplantı yapılmalıdır. İlk olarak Antalya, İstanbul, Ankara ,İzmir Bursa vize ye ihtiyaç duyar. ilk olarak eğitim, bayi toplantısı konusu önceliklidir ama seminer kongre unutulmamalıdır. Son olarak Kayseri, Gaziantep, Salda gölü gelir. Bu yüzden seyahat acentası, etkinlik şirketi olmak iyidir. Hatta kısa sürede dubai vizesi alırız. Bundan böyle pasaport harcı konusunda destek oluyoruz. Artık dubai vizesi almak çok kolay. Kısacası Seyahat acentası turist getirir. Sonuçta otel rezervasyonu yapar. Öncelikle Turizm acentası olmak gerekir. TURSAB a bağlı olmak özellikle önemli. Çünkü yasal acenta güvenlidir. Türsab üyesi seyahat acentası güveniidir.

en_USEnglish